Venujem sa niekoľkým oblastiam a každý deň sa snažím zlepšovať výsledok práce.

Pre radosť fotografujem hudbu. Ako sa to dá? Pomerne jednoducho! Fascinuje ma atmosféra koncertov. Tá úžasná kombinácia: talentu, keď sa prejaví, zanieteného interpreta, výbornej hudby a vďačného diváka spolu vytvárajú elektrizujúcu atmosféru pre jedinečné fotky. Je to nekonečná zábava a potešenie v jednom.
Presvedčte sa sami.

Najdlhšie sa venujem rodinnej fotografii. Nie je tajomstvom, že som matka a to rovno trojnásobná. Preto viem na vlastnej rodine, že každé dieťatko je iné. Nikdy sa nedá použiť rovnaký postup na dve deti.
Rodinná fotografia sa neteší takej popularite, ako povedzme fotky novorodencov a je to veľká škoda. Dobrý fotograf zachytí nielen konkrétny okamih, ale aj energiu medzi jednotlivými členmi, ktorí sú tak rozdielni a zároveň si veľmi blízki. A Vám ostanú hodnotné a krásne spomienky v rámikoch.
Fotky rodiny sú poklad, ktorý treba chrániť pred klišé. Rutina tu nemá čo hľadať! Chce to vášeň a radosť z práce a tie mám.
Pozrite si veselé rodiny a malých drobcov

Pokojne sa na mňa môžete obrátiť aj s firemnou fotografiou, produktovou fotografiou alebo svadbou.

A čo takto skúsiť personalizované pohľadnice a priania? Vari len Kardashianky a naša smotánka má právo na originalitu? Veru nie!

Ach, skoro by som bola zabudla! Fotografia, zvlášť tá Vaša, nie je len tak. Má vyjadriť Vaše JA, ktorým sa radi a ochotne pochválite svetu a pritom neprepadnúť diktátu módy. Budeme si musieť preto niečo (všeličo) ujasniť.

Späť Ukážky práce